| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rozmiar AA | 10,8 (wys.) x 21,7 (szer.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,96 × 73,44 mm |
| Interfejs | Opcjonalnie RGB/MCU |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Typ LCD | Tft |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |