| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| Achtergrondverlichting | 4 chip witte LED, 4PVF =3,2+1,0V;IF=80mA |
|---|---|
| Resolutie | Verschilt per model |
| Weergave | OLED |
| Contrastverhouding | Verschilt per model |
| Type | PMOLED |
| Schets afmetingen | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Signaaltypes | 4-draad weerstand TP |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |