| Naam | LCD-scherm met 7 segmenten |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Weergavetype | HTN negatief, transmissief |
| Operationele temp | 0 tot 50 ℃ |
| Driver IC | AIP31621E |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |
| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Aansluiting | Cob+pin, 36 nummers |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |