| Nazwa | Wyświetlacz segmentu LCD 7 |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Typ wyświetlania | HTN ujemny, transmisyjny |
| Temperatura operacyjna | 0 do 50 ℃ |
| IC kierowcy | AIP31621E |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Obszar aktywny | 13.82 (h)*23,04 (v) mm |
| Wymiary | 16.12 (h)*29,76 (v)*1,52 (d) mm |
| ROZMIAR | 1,06 cala |
| Typ interfejsu | SPI/I2C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Rozstrzygnięcie | 128x64 piksele |
| Zgodność | Arduino, Raspberry Pi itp. |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Technologia | LCD |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| VOP | 5v |
|---|---|
| Obszar widoku | 54 (W)* 43 (h) mm |
| Złącze | Pin Cob+, 36 liczb |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Rozmiar modułu | 50 * 69,2 Mm * 2,4 T |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Typ ekranu | Tft |