| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |
| LCD-type | TN, positief |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 tot +80°C |
| Schermgrootte | 58 (H) *41,56 (W) *4,5 (T) mm of aangepaste grootte |
| Weergavemodus | Positief, transflectief |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Kleuren weergeven | 65K. |
|---|---|
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
| Puntenhoogte | 0,162(B)X0,162(H) |
| Bestuurder Ic-model | ILI9327 |
| Modulegrootte | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Modulegrootte | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 T |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| Touchscreen | Aangepast |
| Schermtype | Tft |
| Interface | MCU 8080-8BIT |
| DOT-matrix | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30~80 |
| Weergavemodus | Transmissive TFT, |
| Puntafstand (B×H) | 0,1462*0,1462 |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Actief gebied | 14.10 (B) x 28.82 (H) mm |
| Algemene tolerantie | +/-0.2mm |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Zichtrichting | 160° |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| LCD-type | IPS |
| Resolutie | 170*320 |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Interface | 4SPI |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |