| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος AA | 10,8 (Υ) x 21,7 (V) mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |