| Name | TFT LCD Touch Screen |
|---|---|
| Driver Ic | ST7775R |
| Lcm Type | 4.3 Inch TFT+CTP+PCB-3 |
| Viewing Angle | 12 O’clock |
| Working Voltage | 3.3V |
| Outline Dimensions | 50 Mm * 69.20 Mm * 2.3 Mm |
|---|---|
| Storage Temperature | -30 ~ +80 |
| Screen Size | 2.8inch |
| Signal Types | 4-wire Resistor TP |
| Tp Option | With Resistive Touch Panel |
| Interface | 24 Bit RGB Interface |
|---|---|
| Driver Ic | OTA5180A |
| Lcd Size | 4.3inch |
| Color | 16M Colors |
| Resolution | 480x272 |
| Size | 10" TFT |
|---|---|
| Driver Ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Screen Type | TFT |
| Interface Type | RGB |
| Back Light | 39-Dies White LED Light |
| Name | TFT Capacitive Touchscreen |
|---|---|
| Touth | Capacitive |
| Viewing Direction | 12 O’clock |
| Luminace | 350cd/m2 |
| Type | LCD Touch Screen |
| Display Color | 16.7 M |
|---|---|
| Size | 13.3 Inch |
| Active Area | 293.76 X 165.24 (mm) |
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Name | IPS TFT LCD Display |
|---|---|
| Lcm Outline Dimension | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) Mm |
| Backlight Type | LED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight | 50K Hours |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Optimum Resolution | 800*1280 |
| Input Voltage | 2.8~3.3V |
| View Direction | ALL |
| Commodity | 8 Inch Color Display |
| Name | 3.5 Inch TFT LCD Screen |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Color Gamut | RGB |
| Lcd Resolution | 544*506 Dots |
|---|---|
| Color | 16.7M |
| Viewing Direction | ALL O’CLOCK |
| Panel Size | 3.6 Inch(diagonal) |
| Outline Dimension | 107.13(W )×107.13(H)×9.76(T) Mm |