| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Customize | Support |
| Viewing Angles | All O'clock |
| Size | 5.5 Inch |
| Lcm Outline Dimension | 76.44x135.20x3.31mm |
| Packaging Details | CARTON |
|---|---|
| Delivery Time | 3-4WEEKS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Backlight | Low Power Consumption |
|---|---|
| Interface | MCU16 Bit |
| Type | TFT, TFT LCD |
| Pixel Pitch | 480x800 |
| Outline Mm | 57.86*97.70*3.93MM |
| Fpc | 40pin |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Backlight Technology | LED |
| Driver Ic | ST7262 |
| Operation Temperature(°C) | -20~70℃ |
| Luminance | 260 Cd/m2 |
|---|---|
| Pins | 40 Pins |
| Outline Size | 50(W) X 69.2(L) X 2.35(T) Mm |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Size | 2.8 Inch |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Active Area | 154.21×85.92mm |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Ctp Interface | I2C |
| Brightness | 200 Cd/m² |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Viewing Angle | IPS, All Viewing Angles |
| Backlight Type | LED |
| Dimensions | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angle, IPS |
| Colors | 262K |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Screen Type | LCD TFT |
| Operating Temperature | -20 To 70 °C |
|---|---|
| Displaysize | 4 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Fpc Connect | 51 Pins |
| Viewing Direction | IPS All Viewing Angles |
| Outline Dimension | 25.8 X 49.72 X 1.43 Mm |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Direction | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Resolution | 170 X 320 |
| Backlight Type | LED |