| Dimensions | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angle, IPS |
| Colors | 262K |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Screen Type | LCD TFT |
| Overall Dimensions | 34.3 × 45.5 × 3.8 Mm |
|---|---|
| Panel Type | LCD |
| Interface Types | I2C |
| Operating Temperature | -40℃ To +85℃ |
| Luminance | 60 Cd/m2 |
| Luminance | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Direction | All Viewing Angle, IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Interface Types | SPI / RGB (Customizable) |
| Surface Luminance | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Pins Number | 30Pins |
| Display Type | TFT LCD |
| Resolution | 540x1080 Pixels |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Screentype | LCD TFT |
| Screen Type | TFT |
| Light Source | LED |
|---|---|
| Display Color | 262k |
| Displaysize | 8 Inches |
| Pin Number | 45 Pins |
| Outline Size | 181.7(H) ×119.8(V) ×5.5(T) |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Resolution | 320*480 Pixels |
| Interface Types | 16-bit Parallel (DBI Type B) |
| Touch Screen | With Resistive Touch Panel |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Display Size | 3.5 Inches |
|---|---|
| Interface | MCU (16-bit Parallel) |
| Display Color | 16.7 M |
| Connect | Plugging (customizable) |
| Screentype | LCD TFT |
| Surface Luminance | 350 Cd/m² (typical) |
|---|---|
| Pins Number | 48 Pins |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Interface | MCU/RGB/SPI |
| Screentype | LCD TFT |
| Interface Types | MCU&SPI |
|---|---|
| Viewing Direction | 12:00 |
| Operatingtemperature | -20°C To 70°C |
| Fpc Connect | Plugging (customizable) |
| Outline Size | 55.26*84.69*2.1 Mm |