| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Connectiviteit | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Oplossing | 800*800 |
| AA-formaat | Φ87,6 mm |
| Kijkhoek | Alle O'Clock |
| Paneeltype | IPS |
| naam | Kleine TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder lC | ST7789V2 |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| LEIDENE PCs | 1 stuks |
| Transportpakket | Standaardkartonpakket |
|---|---|
| Bonding methode | luchtverlijming, optische verlijming |
| Fpc | 50 pin |
| Grootte van de contour | 31.28x30.3x1.45 |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/met CTP |
| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| Naam | 5 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50.000 u |
| Kleurbereik | 72% NTSC |
| Afbeeldingsgebied | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Achtergrondverlichting | 56LED's, 160mA, 21,5V |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| LCM-uitlegdimensie | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Achterlichttype | LED |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Achtergrondverlichting | 50k uur |
| Stipveld | 0.519mm(L) *0.45mm(W) |
|---|---|
| Controleur | SPLC780D1 OF gelijkwaardig |
| Kleur | wit |
| Opslagtemperatuur | -20~70° |
| Connector | FPC |