| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Łączność | RGB |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Podświetlenie | Z lub bez |
| Temperatura operacyjna | -20℃-+70℃ |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| nazwisko | Mały ekran wyświetlacza LCD TFT |
|---|---|
| Rodzaj paneli | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V2 |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| LED szt | 1 sztuk |
| Pakiet transportowy | Standardowe opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Metoda klejenia | wiązanie powietrzne, wiązanie optyczne |
| ZKP | 50pin |
| Rozmiar konturu | 31.28x30.3x1.45 |
| Typ dotykowy | z/ bez RTP/ z CTP |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| nazwisko | 5-calowy ekran LCD TFT |
|---|---|
| Żywotność LED | 50 000 godzin |
| Różnorodność kolorów | 72% NTSC |
| Obszar wyświetlania | 55,44 (h) x98.64 (v) mm |
| Podświetlenie | 56leds, 160MA, 21,5 V. |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| Pitch kropki | 0,519 mm (L)*0,45 mm (w) |
|---|---|
| Kontroler | SPLC780D1 lub równoważny |
| Kolor | biały |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 ° |
| Złącze | FPC |