| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |
| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Rodzaj LCD | IPS |
| Rozstrzygnięcie | 170*320 |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| interfejs | 4SPI |
| nazwisko | 7-calowy ekran TFT LCD |
|---|---|
| Oglądanie | Godzina szósta |
| Rodzaj dostawcy | OEM/ODM |
| dostosować | Wsparcie |
| obszar wyświetlania | 154,08 (w) × 85,92 (h) mm |
| nazwisko | 5V LCD Wyświetlacz monochromowy |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Biały, 3,0 V, 90 mA |
| napięcie | 3,3 V |
| Wielkość kropek | 0,32 × 0,32 mm |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+80 ° C. |
| nazwisko | monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160*160 Pexels |
| Rodzaj LCD | FSTN, transflecitve/dodatnia, 1/160duty, 1/10bias |
| Wyświetlacz | OLED |
| obszar wyświetlania | 60,00 × 60,00 mm |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu | 10,1 cala |