| naam | 7 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Het bekijken | Om zes uur. |
| Tipe leverancier | OEM/ODM |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| Zichtgebied | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| naam | 5V LCD-scherm Monochroom |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Wit, 3,0 V, 90 mA |
| Spanning | 3.3V |
| Grootte van de stippen | 0,32×0,32 mm |
| Bergingstemperatuur | -30~+80°C |
| naam | Zwart-wit LCD Vertoning |
|---|---|
| Display resolutie | 160*160 pexels |
| LCD-type | FSTN, Transflective/Positive, 1/160Duty, 1/10Bias |
| Weergave | OLED |
| Zichtgebied | 60.00×60.00MM |
| naam | Ronde TFT LCD -display |
|---|---|
| Raak IC aan | ST1624I |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Actief gebied | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS de Vertoning van TFT LCD |
| Tp Optie | met capacitieve aanraakpaneel |
| Verlichting | 250 cd/m2 |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Connectiviteit | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |