| Aanraakscherm | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Reactietijd | 5 ms |
| Actief gebied | 27.72 (W) ×27.72 (H) |
| Interface | SPI |
| Werktemperatuur | -20°C tot + 70°C |
| kijkhoek | IPS |
|---|---|
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Achterlichttype | LED |
| Reactietijd | 5 ms |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |
| Led-nummer | 3LEDs |
|---|---|
| Voeding | 2.8V |
| Zichtrichting | 12 uur. |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +85°C |
|---|---|
| Verbinden | 4 draden SPI-interface |
| Omtrekgrootte | 100,5(L) X 33,5(B) X 6,3(T) mm |
| Display -modus | Passieve matrix |
| Rijmethode | 1/64 Werkcyclus |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |