| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran modu | Normalde Siyah |
|---|---|
| Görüntülemek | TFT Yuvarlak LCD Ekranı |
| Liman | SHENZHEN |
| Panel tipi | IPS |
| Anahtar kelime | Yuvarlak Şekil |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Adı | tft lcd paneli |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Görme açısı | Özgür |
| Ekran Tipi | düz |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Gerilim | 3.0V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | Htn, pozitif, transflektif |
| İc | ST7565R |
| Renk | tek renkli |
| Görüntüleme yönü | Saat 12.00 |
| Adı | Tek renkli LCD Ekranı |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Arka ışık | LED (Sarı-Yeşil) |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürüş Yöntemi | 1/65duty 1/9 önyargı |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |