| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 TYGODNIE |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Temperatura pracy | -30°C do +85°C |
|---|---|
| Łączyć | 4-przewodowy interfejs SPI |
| Rozmiar konturu | 100,5 (dł.) X 33,5 (szer.) X 6,3 (gł.) mm |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| Metoda jazdy | 1/64 Cykl pracy |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |