| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| Nazwa | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,60*64,80 mm |
| Jasność | 300 -NITS |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Łączność | HDMI, VGA |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
|---|---|
| Rodzaj | Wyświetlacz LCD VA |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura robocza | -20°C-+70°C |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |
| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 2,88 cala |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Wymiary | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar konturu | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Interfejs | Interfejs 24-bitowy-RGB |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Luminancja powierzchni | 420 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Kąty widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Interfejs TFT | MPU 8/16 bitów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rozmiar panelu | 2,2 cala (przekątna) |
| Kierowca Ic | Przemysłowe ILI2511 |