| όνομα | Εικονική οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7775R |
| Τύπος LCM | 40,3 ίντσες TFT+CTP+PCB-3 |
| γωνία θέασης | 12:00 |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| Ονομα | Οθόνη αφής LCD TFT LCD |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 48.60*64.80mm |
| Λάμψη | 300NITS |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Συνδεσιμότης | HDMI, VGA |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA LCD |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC-+70ºC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~+70C |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Χονγκ Κονγκ |
| Διάσταση LCM | 73.03 (H) *76.48 ((V) *2.3 ((D) mm |
| Πίνακας αφής | Η υποστήριξη προσαρμόζει CTP&RTP |
| οπτική γωνία | Όλα |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή RGB 8 bit |
|---|---|
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 400 × 400 εικονοστοιχεία |
| Εμπόρευμα | 1,6 ίντσα γύρω από την επίδειξη Tft LCD |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2,88 ίντσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Διαστάσεις | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Λάμψη | 450 cd/m2 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διεπαφή 24 Bits-RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 2 ίντσες |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 26 πινάκια |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνολικές διαστάσεις | 38,5*52,05*2,6 χλστ |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | MPU 8/16 bit |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 2.2 ίντσες (διαγώνια) |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | Βιομηχανικό ILI2511 |