| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Προηγούμενο | Μαύρο χρώμα |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Λειτουργική θερμοκρασία. | -10~+60℃ |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| όνομα | μονόχρωμα μοντέλο οθόνης LCD |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -30-80'C |
| Μέγεθος σημείων | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Χώρος προβολής | 76 ((W) * 26 ((H) mm |
| όνομα | tft χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Τόουθ | Κατανάλωση |
| Κατεύθυνση θέασης | 12:00 |
| Φωτισμός | 350 cd/m2 |
| Τύπος | Εικονική οθόνη LCD |
| Όνομα | Επίδειξη 4,3 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | T6963C ή EQU. |
| τύπος διεπαφής | HDMI, VGA |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| όνομα | 1602 Μονάδα οθόνης LCD |
|---|---|
| Φόρμα φωτογραφίας | JPG, PNG, BMP |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70 °C |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ/ BLUE, αρνητικό, μεταδοτικό |