| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Achtergrond | Zwarte kleur |
| Weergavetype | VA LCD |
| Operationele temp. | -10~+60℃ |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Aantal tekens | 16 tekens x 2 lijnen |
| Controleur | SED1520 of gelijkwaardig. |
| Stipveld | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| modulegrootte | 84,0 (B) ´ 44,0 (H) ´ 9,3 max (D) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| naam | monochrome lcd-displaymodule |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| stoortemperatuur | -30-80'C |
| puntgrootte | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Kijkgebied | 76(B)*26(H) mm |
| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |
| Werkspanning | 3.3V |
|---|---|
| TFT actief gebied | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verlichting | 300 cd/m2 |
| Module grootte | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| naam | 1602 LCD-displaymodule |
|---|---|
| Fotoformaat | JPG, PNG, BMP |
| Schermgrootte | 7 duim |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Type scherm | STN/BLUE, negatief, transmisief |