| نام | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| حالت نمایش | VA، منفی |
| پس زمینه | رنگ مشکی |
| نوع نمایشگر | VA LCD |
| دمای عملیاتی | -10 ~+60 ℃ |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| نام | ماژول نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| دما | -30-80'c |
| اندازه نقطه | 0.55 میلی متر (L)*0.4mm (W) |
| منطقه مشاهده | 76 (w)*26 (ساعت) میلی متر |
| نام | صفحه لمسی ظرفیتی tft |
|---|---|
| درشت | خازنی |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| لومیناس | 350CD/M2 |
| نوع | صفحه لمسی LCD |
| نام | 4صفحه نمایش LCD TFT 3 اینچی |
|---|---|
| گارانتی | 24 ماه |
| منطقه نمایش | 68.04 (ح) x120.96 (v) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| نوع LCD | IPS |
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 114.0 (W) 64.0 ´ (ساعت) |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | T6963C یا Eque. |
| نوع رابط | HDMI ، VGA |
| ولتاژ بهره برداری | 3.3 ولت |
|---|---|
| منطقه فعال Tft | 95.04(W)*53.856(H)mm |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
| لومیناس | 300cd/m2 |
| اندازه ماژول | 105.5 (w)*67.2 (ح)*4.95 (t) میلی متر |
| حمل و نقل | DHL\UPS\Fedex\EMS\HK پست... و غیره |
|---|---|
| رابط | رابط RGB 24 بیتی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| نام | ماژول نمایشگر LCD |
| نمایش اندازه منطقه | 7 اینچ |
| نام | ماژول نمایشگر LCD 1602 |
|---|---|
| فرمت عکس | JPG ، PNG ، BMP |
| اندازه صفحه نمایش | 7 اینچ |
| دمای کار | -20 ~+70 درجه سانتیگراد |
| نوع نمایش | STN/ آبی ، منفی ، فرستنده |