| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| İsim | 4.3 İnç TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |
| Çalışma gerilimi | 3.3V |
|---|---|
| TFT Aktif Alanı | 95,04(G)*53,856(Y)mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Modül boyutu | 105.5 (w)*67.2 (h)*4.95 (t) mm |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Adı | 1602 LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| fotoğraf formatı | JPG, PNG, BMP |
| Ekran boyutu | 7 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ° C |
| Ekran Tipi | STN/ Mavi, negatif, iletken |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |