| Arayüz modu | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Renk deseni | Siyah film negatif ekran |
| Bağlama modu | COG |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Kontrolör | UC1698U (COG) |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Ekran Tipi | FSTN, pozitif, transflektif |
| Görüntüleme yönü | Saat 6.00 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 9.2V |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| İsim | 8x2 karakter LCD ekranı |
|---|---|
| Denetleyici | S6B0069 veya eşdeğeri |
| Ekran Rengi | Beyaz |
| Sürüş planı | 1/160 görev, 1/14 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Ekran modu | Negatif |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Tedarikçi Türü | üretici |
| Ekran Özellikleri | Anti-parlama, titreşimsiz, düşük mavi ışık |
| Arka ışık | Yönlendirilmiş |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Panel Türü | LCD |
| Ekran Kipi | Normal Siyah |
| Karar | Yüksek çözünürlük |
| Adı | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sürücü IC | ST7775R |
| LCM tipi | 4.3 inç TFT+CTP+PCB-3 |
| Görme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 3.3V |