| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| Τρόπος διεπαφής | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Μοτίβο χρώματος | μαύρη οθόνη αρνητικών ταινιών |
| Τρόπος σύνδεσης | Επενδύσεις |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C σε 80°C |
| Ελεγκτής | UC1698U (COG) |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | 3.0V |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετικό, διαφωτιστικό |
| Κατεύθυνση θέασης | 6.00 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Δουλειά, 1/9 Προστασία, 9.2V |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| Ονομασία | 8x2 χαρακτήρες οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | S6B0069 ή ισοδύναμο |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Σχέδιο οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/14 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικός |
| όνομα | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης | Αντιφωτισμός, χωρίς αναβοσβήματα, χαμηλό μπλε φως |
| Πίσω φωτισμός | LED |
| Βάθος Χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| όνομα | Εικονική οθόνη TFT |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος Πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Ανάλυση | Υψηλή ανάλυση |