| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Αριθμός Fpc | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
|---|---|
| όνομα | Δείκτης LCD |
| Καταμέτρηση καρφιτσών | 32PIN |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | ST7567 |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| ψήφισμα | 320x480 σημεία |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Ενεργή περιοχή | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| ψήφισμα | 1024x600 εικονοστοιχεία |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| Τύποι διασύνδεσης | MCU&SPI |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία αφής | RTP |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 164,9x100x6,8 mm |
| Πίνακας DOT | 800 x RGB x 480 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |