| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
|---|---|
| Wymiary | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do 60 ° C. |
| Numer FPC | 10pin |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
|---|---|
| nazwa | wyświetlacz LCD |
| Liczba pinów | 32PIN |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | ST7567 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 3,5 cala |
| rezolucja | 320x480 punktów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Luminance | 1000 CD/m2 |
|---|---|
| Połączenie | ZIF |
| Obszar aktywny | 137,47 (szer.) x 77,23 (wys.) (mm) |
| rezolucja | 1024x600 pikseli |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kolor wyświetlacza | 16,7 mln |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 cala |
| Obszar aktywny | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Jasność | 1000 CD/m² |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ ekranu | Tft |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Typy interfejsów | MCU i SPI |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Dotknij technologii | RTP |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Wymiary zarysu | 164,9 x 100 x 6,8 mm |
| Matryca punktowa | 800xRGBx480 |
| Typ ekranu | TFT |