| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |
| LCD-type | FSTN, positief |
|---|---|
| naam | CGI-LCD-display |
| Pintelling | 32PIN |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Controleur | ST7567 |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schuilplaats | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Verbinding | ZIF |
| Actief gebied | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| oplossing | 1024x600 pixels |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Paneeltype | TFT LCD |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,2025 mm |
| LCD-type | Tft |
| Luminantie | 450 cd/m2 |
| LCD-type | Normaal zwart |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| schermtype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Maat | 3.5 inch |
| Interfacetypen | MCU&SPI |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Touch-technologie | RTP |
|---|---|
| Luminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Overzichtsafmetingen | 164,9x100x6,8 mm |
| DOT-matrix | 800 x RGB x 480 |
| Schermtype | TFT |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |