| Naam | TFT LCD Touchscreen |
|---|---|
| Actief gebied | 48.60*64.80mm |
| Helderheid | 300nits |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Connectiviteit | HDMI, VGA |
| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |
| Opslagtemperatuur | -20~+70C |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM-afmeting | 73.03 (H) * 76.48 ((V) * 2.3 ((D) mm |
| Aanraakpaneel | De steun past CTP&RTP aan |
| ooghoek | Alle |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,88 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Afmetingen | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |
| Schermgrootte | 2 inch |
|---|---|
| FPC-verbinding | 26 pinnen |
| technologie | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Totale afmetingen | 38,5*52,05*2,6mm |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Hoeken bekijken | Alle |
|---|---|
| TFT-interface | MPU 8/16 bits |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Paneelgrootte | 2.2 inch (diagonaal) |
| Bestuurder Ic | Industriële ILI2511 |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |