| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| Modül boyutu | 50*69,2 mm*2,4 ton |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran türü | TFT |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| isim | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |
| LED arka ışık | Beyaz, 2 adet |
|---|---|
| çözünürlük | 128x64 |
| Denetleyici | ST7033 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Tepki süresi | 5 ms |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |