| Number Of Pins | 24 Pins |
|---|---|
| Color Depth | 65K/262K |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 Cd/m2 |
| Touch Points | 2~10 Available |
|---|---|
| Pitch | 0.5mm |
| Surface Hardnes | ≥7H |
| Glass Frosted Hardnes | 1.1mm ITO Glass |
| Outline Dimension | 105.5*66.2*2.95mm |
| Brightness | 350Cd / M2 |
|---|---|
| Touch | CTP |
| Colors | 16.7M |
| Outline | 86.80 Mm * 56.50 Mm * 3.90 Mm T |
| Backlight Type | LED |
| Durability | Varies, Typically Between 20,000-100,000 Hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 Inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Outline Drawing | According To The Annexed Outline Drawing |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7MM |
| Display | Oled |
| FPC Connector | 4PIN, Soldering |
| Sizes Range | 1.3 Inch |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | Amoled |
| Outline | 37.06(W) X19.52(H) Mm |
| Packaging Details | CARTON |
|---|---|
| Delivery Time | 3-4WEEKS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Touch Screen | Yes |
|---|---|
| Response Time | 5ms |
| Active Area | 27.72(W)×27.72(H) |
| Interface | SPI |
| Operating Temp | -20℃~ + 70℃ |
| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |
| Interface | Mipi 2lane |
|---|---|
| VA Size | 53.28 Mm * 71.04 Mm |
| Viewing Direction | 9 O'clock |
| Resolution | 480 * 640 Dots |
| Lcd Type | CTP |