| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| AA Boyutu | 23,4(Y) x 23,4 (D) mm |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
|---|---|
| Boyutlar | 93mm x 70mm x 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| FPC numarası | 10pin |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
|---|---|
| isim | Dönüştürme LCD ekranı |
| Pin Sayısı | 32PIN |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Denetleyici | ST7567 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Parlaklık | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Bağlantı | ZIF |
| Aktif alan | 137,47(G) x 77,23(Y) (mm) |
| çözünürlük | 1024x600 Piksel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran Rengi | 16,7 milyon |
|---|---|
| BOYUT | 13,3 inç |
| Aktif alan | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Parlaklık | 1000 CD/M² |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran türü | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ekran Boyutu | 3,5 İnç |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyut | 3,5 İnç |
| Arayüz türleri | MCU ve SPI |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Dokunmatik Teknoloji | RTP |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 300 cd/m2(nit) |
| Anahat Boyutları | 164,9x100x6,8 mm |
| nokta vuruşlu | 800 x RGB x 480 |
| Ekran tipi | TFT |