| Interface-modus | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Kleur patroon | zwartfilmnegatief |
| Bindingsmodus | COG |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| naam | LCD vertoningsmodule |
|---|---|
| Voeding | 3.0V |
| Type scherm | FSTN, POSITIEF, TRANSFLECTIEF |
| Zichtrichting | 6.00 uur |
| LCD-rijmethode | 1/65 Duty, 1/9 Bias, 9.2V |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Opslagtemp | -30- 80 graden |
| Bekijk Engel | 6 uur |
| DOT | 160*128 |
| Naam | LCD-scherm met 8x2 tekens |
|---|---|
| Controleur | S6B0069 of gelijkwaardig |
| Kleur weergeven | Wit |
| Rijschema | Gezondheid en gezondheid, 1/14 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Tipe leverancier | Vervaardiging |
| Vertoningseigenschappen | Anti-blink, flikkervrij, laag blauw licht |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Type scherm | TFT |
| Paneeltype | LCD |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Resolutie | Hoge resolutie |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |