| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Modulegrootte | 34,00*43,70*2,5 |
| Bestuurder lC | ST7262 |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +70 ° C |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| Achterlichtkleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50℃ |
| aangepast | aangepast |
| Schermgrootte | aangepast |
| Aansluiting | Pin, 34 nummers |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Achtergrond kleur | Groente |
|---|---|
| Weergavemodus | TN, positief |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Plicht | 1/4 |
| Opslag | -30℃ aan 80℃ |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Trefwoorden | De Module van 2,0 Duimtft Lcd |
| interfacetype | 4Line SPI |
| Drijfveer | ILI9488 |
| Weergavemodus | Normaal gesproken wit |
| Naam | LCD-scherm met 7 segmenten |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Weergavetype | HTN negatief, transmissief |
| Operationele temp | 0 tot 50 ℃ |
| Driver IC | AIP31621E |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |