| Interface-modus | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Kleur patroon | zwartfilmnegatief |
| Bindingsmodus | COG |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| naam | LCD vertoningsmodule |
|---|---|
| Voeding | 3.0V |
| Type scherm | FSTN, POSITIEF, TRANSFLECTIEF |
| Zichtrichting | 6.00 uur |
| LCD-rijmethode | 1/65 Duty, 1/9 Bias, 9.2V |
| naam | Zwart-wit LCD Vertoning |
|---|---|
| Aantal tekens | 16 tekens x 2 lijnen |
| Controller | SED1520 of gelijkwaardig. |
| punthoogte | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| Module grootte | 84,0 (B) ´ 44,0 (H) ´ 9,3 max (D) |
| Naam | LCD-scherm met 8x2 tekens |
|---|---|
| Controleur | S6B0069 of gelijkwaardig |
| Kleur weergeven | Wit |
| Rijschema | Gezondheid en gezondheid, 1/14 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Zichtgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Backlighttechnologie | LED |
| Controller | T6963C of EQU. |
| Interface type | HDMI, VGA |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Tipe leverancier | Vervaardiging |
| Vertoningseigenschappen | Anti-blink, flikkervrij, laag blauw licht |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Type scherm | TFT |
| Paneeltype | LCD |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Resolutie | Hoge resolutie |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |
| Naam | TFT LCD Touchscreen |
|---|---|
| Actief gebied | 48.60*64.80mm |
| Helderheid | 300nits |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Connectiviteit | HDMI, VGA |