| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |
| nazwa | moduł wyświetlacza LCD monochromatyczny |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| temperatura przechowywania | -30-80'C |
| Rozmiar kropki | 0,55 mm (L)*0,4 mm (w) |
| obszar wyświetlania | 76 (W)*26 (h) mm |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| Nazwa | 4.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Jasność | 250 cd/m2 |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 114,0 (w) ´ 64,0 (h) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | T6963c lub equ. |
| Typ interfejsu | HDMI, VGA |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD 1602 |
|---|---|
| formacie zdjęcia | JPG, PNG, BMP |
| Rozmiar ekranu | 7 cali |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ° C. |
| Typ wyświetlacza | STN/ niebieski, ujemny, transmisyjny |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |