| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +70 ° C. |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Tryb | VA, wyświetlacz ujemny |
| kolor podświetlenia | Biały |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0~+50℃ |
| dostosowane | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | dostosowane |
| Złącze | PIN, 34 liczby |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Kolor tła | Zielony |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TN, pozytywny |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Obowiązek | 1/4 |
| Składowanie | -30 ℃ do 80 ℃ |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |
| Nazwa | Wyświetlacz segmentu LCD 7 |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Typ wyświetlania | HTN ujemny, transmisyjny |
| Temperatura operacyjna | 0 do 50 ℃ |
| IC kierowcy | AIP31621E |
| Wyświetl kierunek | 6 / 12 / |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| Technologia | LCD |
| Kontakt | PIN, Zebra lub FPC |