| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως +70 ° C |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος ενότητας | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 480x800 |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Χρώμα του φόντου | Πράσινος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, θετικό |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Δασμός | 1/4 |
| Αποθήκευση | -30℃ σε 80℃ |
| Ενεργή περιοχή | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ενότητα 2,0 ίντσας TFT LCD |
| τύπος διεπαφής | 4Line SPI |
| Οδηγώ | ILI9488 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά λευκό |
| Όνομα | Οθόνη LCD 7 τμημάτων |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τύπος οθόνης | HTN αρνητικό, μεταδοτικό |
| Θερμοκρασία | 0 έως 50 ℃ |
| Οδηγός IC | AIP31621E |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |