| Εργασιακή προμήθεια | 5.0V |
|---|---|
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος διασύνδεσης | COB+Ζέβρα |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Πράσινο Backlight |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Ψήφισμα | 128x64 |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | Σειριακή/παράλληλη διεπαφή |
| Συνολικές Διαστάσεις | 58,70×38,50×4,50 (εξαιρείται το μήκος FPC) |
| IC | ST7567 |
| Ενεργή περιοχή | 66,52 (Π) x33,24 (Υ) |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οπίσθιος φωτισμός LED (συνήθως λευκός ή μπλε) |
| Διασύνδεση | ΜΚΥ |
| Μέγεθος οθόνης | 80,0 (Π) X 54,0 (Υ) Χ 9,7 (Β) |
| Ελεγκτής Ic | ST7567 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V ((Τυπική τιμή) |
| Τσιπ ελεγκτή | ST7565R |
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Σύνδεσμος διεπαφής | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI διεπαφή |
| Οπτική γωνία | Όλες οι η ώρα |
|---|---|
| Τύπος Μπλε | Ε-ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ |
| Τύπος οθόνης LCD | 10,1 ίντσα TFT |
| Κατανάλωση ισχύος λογικής | ΔΕΠ |
| Διασύνδεση | LVDS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |