| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
|---|---|
| arka ışık rengi | Yeşil Arka Işık |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Arayüz | Seri/paralel arayüz |
| Genel Boyutlar | 58,70×38,50×4,50(FPC uzunluğu hariç) |
| entegre devre | ST7567 |
| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
|---|---|
| Görme açısı | saat 6 |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| dokunmatik ekran | hayır |
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |