| Renk Göster | Beyaz |
|---|---|
| Türü | VA LCD Ekran |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-+70°C |
| özel | özel |
| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2,88 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyutlar | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |
| Storage Temperature | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hong Kong |
| Lcm Dimension | 73.03 (H)*76.48(V)*2.3(D)mm |
| Touch Panel | Support customize CTP&RTP |
| Optic Angle | ALL |
| Adı | tft lcd paneli |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Görme açısı | Özgür |
| Ekran Tipi | düz |
| Adı | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Voltaj | 3.0V |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | Htn, pozitif, transflektif |
| Sürücü ic | ST7565R |
| Renk | tek renkli |
| Görüntüleme yönü | Saat 12.00 |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+70°C |
| Depolama sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| Adı | Tek renkli LCD Ekranı |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Arka ışık | LED (Sarı-Yeşil) |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürüş Yöntemi | 1/65duty 1/9 önyargı |