| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| AA-formaat | 30,60(B) x 40,80(H) |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Pin -nummer | 14 Pin |
| Interfacetypen | 4draads SPI |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Uiterlijk formaat | 50,0(L) X 40,0(B) X 4,1(T) mm |
|---|---|
| Rijschema | 1/96 inschakelduur, 1/10 bias |
| Schermresolutie | 160*95 |
| Interface | MPU (kan worden aangepast) |
| Va-maat | 47,0(L) X 30,0(B) mm |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |