| Ekran Kipi | normalde siyah |
|---|---|
| Görüntüle | TFT Yuvarlak LCD Ekranı |
| Liman | Shenzhen |
| Panel Türü | IPS |
| Anahtar Kelime | Yuvarlak biçimde |
| Ekran boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Panel Türü | IPS |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Arabirim | RGB |
| Adı | 7 inç TFT LCD ekran |
|---|---|
| Görüntüleme | saat 6 |
| Tedarikçi Türü | OEM/ODM |
| Özelleştir | Destek |
| görüş alanı | 154.08 (W) × 85.92 (h) mm |
| Voltaj | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görme açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC | ST7567A |
| Name | 128x64 LCD Display |
|---|---|
| Dimensions | 93mm x 70mm x 12mm |
| Operating Temperature | -10°C to 60°C |
| Fpc Number | 10PIN |
| Display Size | 128x64 |
| Adı | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Adı | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk Göster | tek renkli |
| Arabirim | SPI |
| LCD Tipi | FSTN, Pozitif |
| Adı | 5V LCD ekran tek renkli |
|---|---|
| Arka Işık Rengi | Beyaz, 3.0V, 90mA |
| Voltaj | 3.3V |
| Nokta Boyutu | 0.32 × 0.32mm |
| Depolama sıcaklığı | -30~+80°C |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 160*160 Pexels |
| LCD Tipi | FSTN, Transflecitve/Pozitif, 1/160duty, 1/10bias |
| Görüntüle | oled |
| görüş alanı | 60.00 × 60.00mm |
| Adı | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT lcd |
| Parlaklık | 300 cd/m2 |
| Anahtar kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC | ST7701S |