| Tryb interfejsu | 8 bitów 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Wzór koloru | Black Film Negative Display |
| Tryb wiązania | Wpływ COG |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Kontroler | UC1698U (COG) |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Zasilanie | 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | FSTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Kierunek patrzenia | 6.00 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 9,2 V |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30–80Degreee |
| Zobacz anioła | 6 |
| Kropka | 160*128 |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD o znaku 8x2 |
|---|---|
| Kontroler | S6B0069 lub równoważny |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
| Schemat jazdy | 1/160 Duty, 1/14 stronniczość |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Temperatura pracy | -20 ° C ~ 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Negatywny |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Rodzaj dostawcy | producent |
| Funkcje wyświetlacza | Anty-zabawa, bez migotania, niskie niebieskie światło |
| Podświetlenie | doprowadził |
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów |
| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rodzaj paneli | LCD |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozstrzygnięcie | Wysoka rozdzielczość |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |