| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Helderheid | Aanpasbaar |
| LCD-type | Tft |
| technologie | LCD-scherm |
| Connectiviteit | SPI |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Kijkgebied | Φ101,52 mm |
|---|---|
| LCD-type | TFT LCD |
| LCM -interface | MIPI 4 LANE BIT-interface |
| Dimensie van de moduleschema | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD-IC | NV3051F |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Connector | ZIF |
| Interface | RGB+SPI (MIPI-interface optioneel) |
| Weergavegrootte | 4 inch |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Pixelarrangement | SPI |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Overzichtsdimensie | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Interface | 30-pin eDP-interface |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Kleuren | 16,7 miljoen |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |