| όνομα | Μικρή επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Λέξεις-κλειδιά | Οθόνη LCD 2,95 ιντσών |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λάμψη | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος LCD | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνδεσιμότητα | SPI |
| Λάμψη | 250 CD/m² |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος | 1,3 ίντσας |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
|---|---|
| Τύπος LCD | TFT LCD |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή MIPI 4 LANE BIT |
| Διάσταση διαγράμματος ενότητας | 105.6*109.87*2.13 |
| Εικονικό διακόπτη οθόνης LCD | NV3051F |
| Λάμψη | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Συνδετήρας | ΔΕΠ |
| Διεπαφή | RGB+SPI (διεπαφή MIPI προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| Συνδέω | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Πηγή φωτός | LED |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | SPI |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Σφίγγω | 300cd/m2 |
| Διάσταση περιγράμματος | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Διασύνδεση | Διασύνδεση eDP 30 ακίδων |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Χρωματιστά | 16,7 Μ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | ΜΚΟ (προσαρμόσιμη) |
| Διάσταση περιγράμματος | 31,52x33,72x1,8 χλστ |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |