| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| όνομα | Μικρή οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V2 |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| PC οδηγήσεων | 1 ΤΕΜ |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυποποιημένη συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέθοδος συγκόλλησης | συγκόλληση αέρα, οπτική συγκόλληση |
| Fpc | 50pin |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31.28x30.3x1.45 |
| Τύπος αφής | με/χωρίς RTP/με CTP |
| Ονομασία | Επιστροφική φωτισμένη οθόνη LCD TFT LED |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | Πάνελ IPS LCD |
| Αριθμός ακίδων | 50 ακίδες |
| Τύπος | TFT,LCM |
| Ονομασία | 5 ιντσών οθόνη οθόνης TFT LCD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ωρ. |
| Χρωματική διάσταση | 72% NTSC |
| Περιοχή προβολής | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Πίσω φωτισμός | 56LED, 160mA, 21,5V |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Διάσταση περίγραμμα LCM | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Πίσω φωτισμός | 50 χιλιάδες ώρες |
| Κουκκίδα | 0.519mm(L) *0.45mm(W) |
|---|---|
| Ελεγκτής | SPLC780D1 Ή ισοδύναμο |
| Χρώμα | λευκό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~70° |
| Συνδετήρας | FPC |