| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |
| όνομα | Εικονική οθόνη LCD 5V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού | Λευκό, 3,0V, 90mA |
| Τάση | 3.3V |
| Μέγεθος των σημείων | 0.32×0.32 χιλ. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30~+80°C |
| όνομα | Μονοχρωματική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 160*160 pixel |
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN, Transflecitve/Positive,1/160Δουλειά,1/10Προκατάληψη |
| Επίδειξη | OLED |
| Περιοχή θέασης | 60.00 × 60.00MM |
| όνομα | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Ενεργή περιοχή | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Επιλογή Tp | Με χωρητικό πάνελ αφής |
| Φωτισμός | 250 cd/m2 |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |