| Οδηγός lC | ST7789V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή LCD επίδειξη 2,8 ίντσας |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | 3 ΚΑΛΏΔΙΟ 4 ΚΑΛΏΔΙΟ SPI MCU 8/9/16/18 ΜΠΙΤ RGB 6/16/18BIT |
| Μέγεθος μονάδας | 50 * 69,2 mm * 2,4 t |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος περιγράμματος | 40,6*56,6*2,7 χλστ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Διασύνδεση | Διάταξη SPI 4 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.6 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος αφής | με/χωρίς RTP/CTP |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Συνδετήρας | 14πιν -υποδοχή FPC |
| Τύπος | IPS |
| Τεχνολογία | TFT |
|---|---|
| οθόνη αφής | CTP/RTP |
| Μέγεθος AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | ΡΒΜ ζώνη |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος περιγράμματος | 190*138*5,78 χλστ |
|---|---|
| Μέγεθος AA | 154.21x85.92 χιλ. |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| όνομα | 2.9 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | Μονόχρωμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 60 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Τύπος LCD | FFSTN, θετικό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Δυναμικό | 3.0V |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Σύνδεσμος | 18 Συνδετήρες καρφίτσες FPC |