| Bestuurder lC | ST7789V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Trefwoorden | 2,8 Duim Kleine LCD Vertoning |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | 3 DRAAD 4 DRAAD SPI MCU 8/9/16/18 BEETJE RGB 6/16/18BIT |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Pixelafstand | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.6 inch |
| Omtrekgrootte | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/CTP |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| touchscreen | Aangepast |
| Connector | 14PIN SOCKET FPC |
| Type | IPS |
| Technologie | Tft |
|---|---|
| touchscreen | CTP/RTP |
| AA-formaat | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Pixelarrangement | RGB-strook |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| AA-formaat | 154.21x85.92 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Technologie | LCD-scherm |
| naam | 2.9 inch LCD scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | Monochroom |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot 60 graden Celsius. |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Schermgrootte | 128x64 |
| LCD -type | FFSTN, positief |
|---|---|
| Afmetingen | 93.0 mm x 70.0 mm x 12.0 mm |
| Spanning | 3.0v |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Aansluiting | 18 Pin Connector FPC |