| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |
| Schermgrootte | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Paneeltype | IPS |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB |
| Interface | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Type | IPS TFT LCD -display |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Aantal pixels | 240 (H)×320(V) |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Kleuren | 65K. |
|---|---|
| Het bekijken | 6:00 |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Grootte zichtbare oppervlakte | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Overzichtsgrootte | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
|---|---|
| Kleurdiepte | 65K/262K |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Paneeltype | IPS |
| Helderheid | 300 CD/M2 |